Zobacz nasz profil na facebook
jesteś zadowolony z usługi? podziel się swoją opinią!
Nagrobki Koszalin
Kamieniarstwo Koszalin

Wasze opinie

Dodaj swoją opinię o nas

Uwaga - Wasza opinia ukaże się po dłuższej chwili - prosimy nie powielać treści :) 


 

Napisali o nas

Dziękujemy za Wasze opinie o nas 


 

2020.10.11

 

Firma naprawdę godna polecenia. Indywidualne podejście do klienta. W moim przypadku został wykonany w Ich firmie nagrobek i montaż jego nastąpił poza granicami dotychczasowej działalności. Wyjątkowe, niestandardowe projekty zwracają uwagę. Wykonawstwo i montaż profesjonalne. W przypadku takich "potrzeb" życiowych liczy się podejście do klienta i ta Firma zasługuje w moim przypadku na ocenę w  skali 1-10 na ocenę 11.

 

Mariusz

 


 

 

2020.09.02

 

Pełen profesjonalizm i fachowa pomoc w doborze wzoru, materiałów i wszystkich spraw związanych z wykonaniem nagrobka. Wszystko wykonane w terminie i doskonałej jakości. Pan Robert omówił jak dbać o kamień. Zawsze służył pomocą miał w sobie sporo cierpliwości.

Dziękuję serdecznie Panu Robertowi jak i wszystkim pracownikom firmy KA-MAR.   

 

Ewa

 


 

2020.08.18

 

Pomnik wykonany zgodnie z zamówieniem. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej pracy. Wysoka jakość usługi - polecam   

 

Stefan

 


 

2020.06.05

 

Solidna firma. Na każdym kroku widać profesjonalne podejście, poczynając od fachowej obsługi i na montażu kończąc. Jesteśmy całą rodziną usatysfakcjonowani.

Polecam !

 

Bartosz

 


 

2020.05.11

 

Świetna robota. Pomimo epidemii pomnik rodziców i dziadków stoi. Super projekt, super doradztwo i świetne wykonanie. Dziękuję również w imieniu siostry.

 

Iwona

 


 

2020.04.14

 

W dniu 06.04.2020 firma KA-MAR stawiała pomnik dla mojego syna, z usługi jestem bardzo zadowolona. Terminowe wykonanie, informacja telefoniczna mejlowa, o wykonaniu prac. Bardzo fachowa i miła obsługa, bardzo polecam.

 

Jolanta

 


 

2020.03.30

 

Szybka i fachowa obsługa. Pełen profesjonalizm. Polecam tą firmę kamieniarską.

 

Ula

 


 

 

2020.03.20

 

Pomnik wyszedł pięknie, wszystko zrealizowane w terminie. Fachowa obsługa (dziękujemy panie Robercie). Solidna firma, polecam w 100%.

 

Lidia

 


 

 

2020.03.09

 

Firma w 100% godna zaufania. Usługa została wykonana przed ustalonym terminem, solidnie i fachowo. Pana Roberta cechuje wyjątkowa grzeczność i cierpliwość. Na wszystkie zadawane pytania otrzymaliśmy odpowiedzi. Wszystkim zainteresowanym z skorzystania z usług tej firmy szczerze polecam.

 

Mariola

 


 

 

2020.03.09

 

Solidna, profesjonalna firma, polecam.

 

Lidia

 


 

 

2020.02.28

 

Jestem bardzo zadowolony miła obsługa, czas realizacji, cena usługi, Polecam

 

Grzegorz

 


 

 

2019.11.13

 

Dziękuję bardzo za spełnienie moich marzeń, o ile można to tak nazwać. Postawienie pomnika Mojemu Synowi, to spełnienie obowiązku jako Matki. Praca wykonana super dobrze, podpowiedzi, pomoc w doborze NIEOCENIONA

 

Marzanna 

 

 


 

 

2019.09.14

 

Bardzo dziękuję za solidne zrobienie mężowi pomnika i podziękowania dla Pana Roberta za bardzo ładne zaprojektowanie pomnika, oraz dziękuję Panu Kierownikowi, który z brygadą robi pomniki, jest młodym człowiekiem ale bardzo miły i dokładny.

Pozdrowienia dla firmy Kamar

Alina Dembek

 

 


 

 

2019.07.15

 

Dzisiaj odebrałam wykonany nagrobek, na który zamówienie złożyłam w m-cu czerwcu 2019r. Jednocześnie wyrażam swoje podziękowanie za bardzo miłą, kompetentną obsługę pana Roberta. Jest to po prostu człowiek o wysokiej kulturze osobistej bardzo kompetentny i rzeczowy. Tłumaczy jasno i wyraźnie wszystkie prace przy wykonaniu nagrobka, jednocześnie doradzając jego wygląd i materiał z którego ma być wykonany, a po zakończeniu prac dodatkowo wyjaśnia jak należy właściwie konserwować i opiekować się nagrobkiem aby zawsze ładnie wyglądał. Bardzo się cieszę i jestem bardzo zadowolona ja i moje rodzeństwo z wykonania tak ładnego nagrobka. Serdecznie Panu dziękuję i życzę dużo sukcesów w pracy.

Pozdrawiam z uszanowaniem

Ewa Wójcik

 

 


 

2019.07.10

 

Polecam, wszystko zgodnie z umową i nawet przed terminem.

Marta 

 


 

2019.07.09

 .

witam.

pomnik wykonany bez zastrzeżeń.

dobra robota. polecam. 

Zbigniew Popek 

 


 

2019.07.08

 

BARDZO, ale to BARDZO  jesteśmy zadowoleni z wykonania. PROFESJONALNE, ,RZETELNE podejście , EXPRESOWE wykonanie, GODNE polecenia.
My jesteśmy na TAAK!!!

Aleksandra Gremza 

 


 

2019.06.21

 

Można zamówić pomniki jaki wszyscy zamawiają, jednak można spotkać się z Panem Robertem i zamówić coś co jest pełni gustu a zarazem odpowiednikiem życiorysu bliskiej nam osoby. Pan Robert po rozmowie ze nami stworzył projekt, który spełnił nasze najśmielsze oczekiwania. Gorąco polecam tą firmę a w szczególności Pana Roberta. Okazało się że nagrobek w rzeczywistości wygląda jeszcze ładniej. Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm i dobry kwalitet wykonanej pracy. Jeszcze raz bardzo gorąco polecam

Rafał Sielczyński 

 


 

2019.05.08

 

Bardzo polecam firmę KA-MAR za terminowość, rzetelność i wysoką jakość wykonania usługi. Szczególne podziękowania składam Panu Robertowi za pełen profesjonalizm przy tworzeniu projektu oraz wielką empatię, która ułatwiła nam podjęcie decyzji. Wszystko to złożyło się na znakomity efekt - powstał piękny i elegancki pomnik.

Elżbieta Kalińska

 


 

2019.05.03

 

Serdecznie dziękuję za terminowe wykonanie pracy i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z efektu. Dobra robota Panowie!!!... a moja wielka radość, iż nagrobek był gotowy na rocznicę śmierci. Dziękuję!!!

Urszula Czarnecka

 


 

2019.03.25

 

Bardzo dziękuję za terminowe wykonanie zamówienia, z którego jestem bardzo zadowolona. Jednocześnie dziękuje Panu Robertowi za przemiłą, życzliwą i profesjonalną obsługę. Polecam.

Barbara W.

 

 

2019.03.14

 

Bardzo dobry zakład - profesjonalna obsługa szczególnie spodobała mi się forma przedstawiania projektu. Efekt pomnika równy z projektem - pozdrawiam  i polecam firmę

Tomasz Domanski

 


 

2018.12.02

 

Dziękuję za wspaniały projekt i rzetelne wykonanie. Pomnik wygląda w rzeczywistości lepiej niż na projekcie pozdrawiam Joanna

Joanna

 


2018.12.01

 

Profesjonalizm od początku do końca. Zaznaczę, że większość ustaleń odbywało się drogą emailową, które przebiegało bardzo sprawnie i fachowo.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje Panie Robercie.

Polecam.

Karol Brodowski

 


2018.11.15

 

Bardzo dziękujemy za miłą i rzetelną obsługę. Polecam wszystkim tę firmę. Z poważaniem

Teresa Kotecka 

 


2018.11.09

 

Bardzo polecam usługi firmy KA-MAR Szybka i profesjonalna obsługa , przystępne ceny  oraz rzetelne wykonanie. Zamówiłam parapety - Polecam.

Asia

 


2018.11.07

 

Bardzo uprzejmy Pan projektant, ale w całej sprawie nie o uprzejmość chodzi - ważny jest profesjonalizm. Zamawiałam już kilka pomników w rodzinie, ale żałuję, że do tej firmy trafiłam dopiero teraz. Po rozmowie z konsultantem w ciągu kilku minut podjęłam decyzję. Projekt miałam już na mailu wieczorem - kilka poprawek i zaakceptowałam (pełna obaw co do poprzednich zakładów kamieniarskich). Po miesiącu pomnik stał, mimo, że mieli dwa dni opóźnienia - (poinformowali mnie telefonicznie - super). Efekt powalający!!! Mam nadzieję, że Pan który mnie obsługiwał nie przestraszył się tego, że popłakałam się przy nim ze wzruszenia - Polecam polecam - empatia - wyrozumiałość - takt - i profesjonalizm wykonania.

Małgorzata

 


 2018.11.06

 

Bardzo dziękuję za fachową obsługę, gorąco polecam 

Dorota

 


2018.11.06

 

Chcielibyśmy podziękować firmie KA-MAR za profesjonalną obsługę, rzetelność i terminowość przy realizacji umowy. Szczególnie gorąco pragniemy podziękować za pomoc udzieloną nam przy opracowaniu projektu pomnika, dobraniu odpowiednich materiałów oraz zwracanie uwagi na szczegóły, które przyczyniły się do poprawy estetyki przy jednoczesnym nadaniu pomnikowi bardzo indywidulanego charakteru. Dzięki pomocy projektanta, nasze bardzo nieokreślone wyobrażenie nabrało realnego i solidnego kształtu. Dziękujemy

Magdalena

 


2018.10.30

 

Profesjonalna i merytoryczna pomoc przy wyborze projektu nagrobka.  Realizacja zamówienia - zgodna z ustaleniami.  Efekt - doskonały. Polecam tę firmę.

Dorota

 


Fachowa pomoc zarówno przy wyborze materiału pomnika, jak i pełen profesjonalizm i empatia obsługi. Projekt wykonany na miejscu też niezwykle pomaga dokonać decyzji, a nie są one łatwe. Efekt końcowy więcej niż zadowalający. Szczerze POLECAM!

Zofia Anna Mazurek, żródło: google.pl


Piękne nagrobki i blaty

Michał Nadolski źródło: google.pl

© KA-MAR. Wykonanie: strony internetowe słupsk