Zobacz nasz profil na facebook
jesteś zadowolony z usługi? podziel się swoją opinią!
Nagrobki Koszalin
Kamieniarstwo Koszalin

Podwójne

Kliknij na zdjęcie i obracaj myszką, by uzyskać efekt 3D.

Dla każdego pomnika istnieje możliwość dowolnej konfiguracji kolorystycznej granitu.

UWAGA - wydaliśmy nowy katalog multimedialny w którym znajdziecie znacznie więcej wzorów 

Zapraszamy po nowy katalog do siedziby naszej firmy

Uwaga

Wszystkie projekty nagrobków zamieszczone na tej stronie objęte są prawem autorskim i stanowią własność KA-MAR FIRMA KAMIENIARSKA.

Prawem autorskim objęte są również wszystkie wizualizacje i treści zamieszczone na stronie. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie projektów, grafik oraz treści zawartych na stronie bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich (podstawa: Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 i Dz.U.94 nr43 poz.170).

 

SZANOWNI KLIENCI NASZ OKRĘG DZIAŁANIA TO PROMIEŃ DO 100 KM OD KOSZALINA - JEŻELI TRAFILIŚCIE NA NASZĄ STRONĘ A CHCECIE WYKONAĆ NASZ PROJEKT POZA OBRĘBEM DZIAŁANIA NASZEJ FIRMY, MACIE MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA JEDNORAZOWEJ LICENCJI NA POSTAWIENIE NASZEGO WZORU U WYBRANEGO PRZEZ SIEBIE KAMIENIARZA, DZIAŁAJĄCEGO POZA OBSZAREM NASZEGO ZASIĘGU - KONTAKTUJCIE SIĘ W TEJ SPRAWIE BEZPOŚREDNIO Z NAMI NR TEL 789 327 858 - GWARANTUJEMY W PAKIECIE PROJEKT (RYS TECHNICZNE DO WYKROJÓW) ORAZ WIZUALIZACJĘ (DO KOŃCA WRZEŚNIA WIZUALIZACJA OBROTOWA GRATIS)

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z TEJ FORMY WSPÓŁPRACY

© KA-MAR. Wykonanie: strony internetowe słupsk